• Euskaltel Aretoa Asteazkena2018-2-21
  • Epson Aretoa Asteazkena2018-2-21
  • SHOW-ROOM (Eskola Digitala aretoa) Asteazkena2018-2-21
  • Euskaltel Aretoa Osteguna2018-2-22
  • Epson Aretoa Osteguna2018-2-22
  • SHOW-ROOM (Eskola Digitala aretoa) Osteguna2018-2-22
8:15

IZEN-EMATEA

8:45

TOPAKETEN AURKEZPENA


HEIZE ELKARTEAREN presidenteak
9:00

Zehaztu gabe

9:45

EUSKALTEL telefonia & internet zerbitzu digitalak

10:45

MICROSOFT proiektuaren aplikazio pedagogikoak

11:45

ATSEDENALDIA

12:00

SAMSUNG proiektuaren aplikazio metodologikoak

13:00

HP proiektuaren aplikazio metodologikoak

15:30

SARE HEZKUNTZA ESPERIANTZIAK
DBH: KOLDO MITXELENA Institutua (Gasteiz)

...


KOLDO MITXELENA BHI
Koldo Alijostes Bordagarai
16:15

SARE HEZKUNTZA ESPERIANTZIAK
BOTIKAZAR Batx. Institutua (Bilbao)

...


KOLDO MITXELENA BHI
Koldo Alijostes Bordagarai
17:00

ATSEDENALDIA

MAHAI INGURUA
Sare Hezkuntza ikastetxeen esperientzien solasaldia


Egitaraua
9:45

TEKNOLOGIA DIGITALAK
EPSON tresna digital berriztatzaileen aplikazio pedagogikoak

10:45

EDUKIN DIGITALAK
IKASMINA-SM argitaletxearen edukin digitalak

11:45

ATSEDENALDIA

12:00

EDUKIN DIGITALAK
ZUBIA/SANTILLANA argitaletxearen edukin digitalak

13:00

ON LINE FORMAZIOA
AIREA E-LEARNING

...


Itziar Kerexeta anderea
14:00

TEKNOLOGIA DIGITALAK
NEWLINE INTERACTIVE

15:30

SARE HEZKUNTZA ESPERIANTZIAK
LHI: ADUNA HERRI ESKOLA (Aduna)

16:15

SARE HEZKUNTZA ESPERIANTZIAK
LHI: OROKIETA HERRI ESKOLA (Zarautz)

15:30

Tailer 1

16:00

Tailer 2

16:30

Tailer 3

17:00

Tailer 4

8:30

IZEN EMATEA

9:00

FERNANDO TRUJILLO
Hezkuntza digitalaren garapenerako orientazio pedagogikoak

10:00

CASIO proiektuaren aplikazio metodologikoak

11:00

XENON proiektuaren aplikazio metodologikoak

12:00

ATSEDENALDIA

12:15

CENTROS DIGITALES proiektuaren aplikazio metodologikoak

...


CENTROS DIGITALES
13:15

PROMETHEAN teknologia digitalen aplikazio pedagogikoak


CEP ELEJABARRI LHI esperientzia
CARLOS CASADO (PROMETHEAN)
15:30

ENCOUNTER ESKOLA DIGITALA – SOLASALDIA


MARC SANZ LOPEZ, Google Hezkuntzaren Zuzendaria
17:00

AGURRA EKITALDIA

10:00

EDUKIN DIGITALAK
IKASELKAR argitaletxea

11:00

EDUKIN DIGITALAK
IBAIZABAL-EDELVIVES argitaletxea

12:00

ATSEDENALDIA

12:15

e-EDUKI eta APLIKAZIO DIGITALAK
EVERIS

...


EVERIS
Virginia Vázquez Vázquez
13:15

AHOLKULARITZA-FORMAZIOA
IKT ON hezkuntza-aholkularitza

17:30

GURASOEN ESKOLA DIGITALA

15:30

Tailer 1 (osteguna)

16:00

Tailer 2 (osteguna)

16:30

Tailer 3 (osteguna)

17:00

Tailer 4 (osteguna)